MaviLiMaN_FM Huzurun adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umutlarinizin ucup gitmemesi dilegiyle....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız?

3 posters

Pencereden bakarım
Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty83%Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
 83% [ 5 ]
Hıc aldırıs etmem
Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty17%Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
 17% [ 1 ]
Arayıp kım oldugunu sorarım
Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty0%Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
 0% [ 0 ]
Arayıp ağzıma geleni sayarım
Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty0%Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
™Beyaz_Guwercin™®
Süper Admin
Süper Admin
™Beyaz_Guwercin™®

Kadın Mesaj Sayısı : 723
İş/Hobiler : Seyahat acentaligi, Yüzme Ve Gitar Calmak ;)
Lakap : Beyaz_Guwercin

Kişi sayfası
Edebiyat:
Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Left_bar_bleue0/0Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty_bar_bleue  (0/0)

Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
MesajKonu: Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız?   Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:30 pm

ben bakardım heralde eğer ordaysa kim olduğunu görürdüm deilsede artık bişey olmazdı yaniii....
http://www.mavilimanfm.com
Alice
MLFM'CI
MLFM'CI
Alice

Kadın Mesaj Sayısı : 32
İş/Hobiler : GICIK

Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Empty
MesajKonu: Geri: Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız?   Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 1:39 am

hahahaha bakardim kim diye tabiki
-cimbomlu-55-
Süper Admin
Süper Admin
-cimbomlu-55-

Kadın Mesaj Sayısı : 189

MesajKonu: -*MerveM*-   Tanımadıgımız Numaradan "Pencereden ßak" Diÿe ßır mesaj gelse ne yaparsınız? Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 7:41 pm

hahaha ben gizli gizlii bakardim heraldee perde arkasindan ama biyandanda korkardim Very Happy : ))))))))

1 sayfadaki 1 sayfası