MaviLiMaN_FM Huzurun adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umutlarinizin ucup gitmemesi dilegiyle....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz?

2 posters

Burger King
Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty25%Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
 25% [ 1 ]
Mc Donald`s
Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty0%Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
 0% [ 0 ]
Fast-food tüketmiyorum / İlgilenmiyorum
Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty25%Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
 25% [ 1 ]
İkisi de değil, favori hamburgercim şu:
Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty50%Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
 50% [ 2 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
™Beyaz_Guwercin™®
Süper Admin
Süper Admin
™Beyaz_Guwercin™®

Kadın Mesaj Sayısı : 723
İş/Hobiler : Seyahat acentaligi, Yüzme Ve Gitar Calmak ;)
Lakap : Beyaz_Guwercin

Kişi sayfası
Edebiyat:
Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Left_bar_bleue0/0Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty_bar_bleue  (0/0)

Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
MesajKonu: Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz?   Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:33 pm

http://www.mavilimanfm.com
erbek_76
MLFM'CI
MLFM'CI

Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Empty
MesajKonu: Geri: Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz?   Mc Donald`sı mı, yoksa Burger King`i mi tercih edersiniz? Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 12:39 am

burger tarifini veriyorum: Trabzon Vakfıkebir ekmeğini bıcakla arasını kesiyorsun içine özdanacının sucuğunu koyuyorsun. oktay ustanın tarif ettiği cabuk tursulardan arasına biraz koyuyorsun biraz TAT marka salca . yanına yayık ayranı mayoneze gerek yok ama isteyenlere tarifini verebilirim:)))) offfffffff yedikten sonra üzerine bir bardak su içiyorsun ki midede yerine otursun. oldun mu şimdi dipçik gibi:))))))))) al sana tarif doymazssan ara beni:))))))))) afiyet olsun

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayanlar mı daha zekidir, yoksa erkekler mi?
» İnsanlara istedikleri gibi mi istediğiniz gibi mi hitap edersiniz?